GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10739160
nr 1073 9160
PORCELAIN
8 del Kina, length: 9-22 cm, wear, damages.
8 del Kina, längd: 9-22 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1100
Monday December 5 2016
at 20:57:18
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)